WSZYSTKO O COUNTER STRIKE 1.6

Forum o CS1.6


#1 2013-02-24 09:35:30

 cwaniaK

cwaniaK M4 MASTER

37506441
Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-17
Posty: 26
Punktów :   

Poradnik Snajperski

Wiec może od początku. Jeżeli ktoś oczekuje, że dostanie na tacy gotowe rady, które uczynią z niego najlepszego snajpera, to się pewnie zawiedzie i napisze, ze poradnik jest do dupy.

Podstawową zasadą jest GRAĆ. Potrzeba naprawdę dużo treningu, żeby być dobrym snajperem. Wiele osób pyta mnie co robic, żeby trafiać. Po prostu trafiać, trzeba mieć to coś, odpowiednie wyczucie, jest to setna sekundy, w której musisz oddać jeden jedyny strzał. ( wiem, wiem banalnie brzmi i latwo powiedzieć).

Każdy snajper ma swój własny unikalny styl. Ale postaram się podać kilka rad, które mi osobiście pomagają trafiać.

1. Znajdz sobie dobre miejsce, do oddania strzalu. Ale nigdy nie kucaj i nie czekaj na ofiare. Ruszaj się, bądź w ruchu, i obserwuj otoczenie.

2. Kiedy już zobaczysz przeciwnika, pozostając w ruchu wyceluj i dosłownie na ułamek sek zatrzymaj się i oddaj strzal. Pamietaj, ze pociski wystrzelone w ruchu nie maja szansy zabic przeciwnika ( zdarza się to bardzo rzadko)

3. Nie celuj w przeciwnika przez pół mapy. Postaraj się to robić odruchowo. Widzisz, celujesz i strzal. Nie trafiles? Próbuj dalej. W końcu wypracujesz sobie takiego skilla, ze będzie Ci potrzebna setna sec do oddania strzalu.

4. Szukaj sobie takich pozycj, zebys mogl się schować ( skrzynia, sciana ), ponieważ jeśli oddasz niecelny pierwszy strzal, to zawsze możesz się schować i spokojnie oddac następny/e strzal/strzaly.

5. Kiedy wybiegnie Ci wróg i masz tyle czasu to postaraj się skoczyć do tylu i tuz po ladowaniu oddac strzal. Ten trik działa tylko do tylu, bo kiedy skoczysz do przodu będziesz miał wibracje celownika.

6. Skanuj. Kiedy widzisz, ze ktos jest za skrzynia, sciana ( albo masz przeczucie, ze tam jest) to oddaj strzal. Taki pocisk zada 50% mniej obrazen, ale zawsze moze to byc strzal smiertelny.

7. No i chyba najważniejsze. Fast zoom. Na pewnym forum znalazłem fachowe wyjaśnienie tego terminu „Jeśli pierwszy strzał był zoomowany to drugi, a także każdy następny może być trafiony bez lunety, zakładając, że przeciwnik znajduje się w centrum ekranu i gracz ma wciśnięty przycisk odpowiedzialny za atak w chwili osiągnięcia gotowości do strzału”

Ten poradnik dla osob które miały już styczność z awp wyda się pewnie banalny i oczywisty, ale mam nadzieje, ze poczatkujacym się przyda.
Pozdrawiam, cwaniaK


10 postów √
500 postów ×
1000 postów ×
1500 postów ×

Offline

 

#2 2013-02-24 09:51:32

 Spetic

Usp ! To jest Coś

10760964
Call me!
Skąd: Cz-Dz
Zarejestrowany: 2013-02-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Poradnik Snajperski

KK


Usp ! To jest Coś . A Spetic  to jest Gość .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowahootainn.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl www.shinobibitwa.pun.pl www.footballfans.pun.pl www.seriousninjas.pun.pl